Witajcie!

Zapraszamy Was na blog Akademii Vena. Tutaj znajdziecie ciekawostki językowe, edukacyjne, nasze relacje z wydarzeń, a nawet z podróży.

Na blogu znajdziecie porady dotyczące uczenia się języków obcych oraz wskazówki na temat efektywnego uczenia się.

Ponadto zaprezentujemy ciekawostki o kulturze, literaturze, codziennym życiu w różnych zakątkach globu.

Mamy nadzieję, że nasze cykliczne propozycje spotkają się z Waszym zainteresowaniem. Liczymy na Wasze komentarze i podpowiedzi odnośnie tematów, które są dla Was ważne i interesujące.

Wkrótce rozpoczniemy także cykl Vena Learning Tips i sądzimy, że odwiedzając naszego bloga, dzięki naszym wskazówkom opanujesz język efektywniej, a nauka czy zapamiętywanie sprawi Wam mnóstwo frajdy.

Co więcej robiąc szybsze postępy zaczniecie spełniać swoje marzenia, a my wierzymy głęboko, że marzenia się spełniają. Dzięki znajomości języków obcych będziecie mogli otworzyć niejedne drzwi, a żadne granice nie będą przeszkodą w realizowaniu Waszych planów 🙂

Będziemy także prezentować ciekawostki technologiczne i rozwiązania mobilne i onlinowe, które mogą wspomóc Was w nauce. Liczymy, że prezentowane pomysły będą dla Was świetnym uzupełnieniem nauki języka z lektorem.

Oddzielnym cyklem będą wskazówki dla uczących się Business English i języków specjalistycznych.

Mamy moc pomysłów, a w zanadrzu mnóstwo inspiracji do przyjemnej i efektywnej nauki. Będziemy wdzięczni za Wasze wnikliwe i budujące komentarze, które pomogą nam rozwijać naszego bloga.

Macie pomysł na temat do poruszenia na naszym blogu? Prosimy o maila: office@vena.edu.pl.

Miłej lektury!

Joanna Pawłowska wraz z Zespołem Akademii Vena