“Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp,

wspólna praca to sukces.”

 

Henry Ford

NASZE ATUTY

KOMPETENCJA
WIZJA
ASYSTA
POMYSŁOWOŚĆ
PROFESJONALIZM
DOŚWIADCZENIE
DORADZTWO
ENTUZJAZM

WYJĄTKOWOŚĆ AKADEMII VENA

TO Również ZESPÓŁ, KTÓRY JĄ TWORZY

Stawiamy na długofalową współpracę, relacyjne podejście do klienta-kursanta, pomysłowość i kreatywność metod nauczania oraz zaraźliwy entuzjazm i uśmiech.

Lifelong learning is FUN! Lifelong teaching is even MORE FUN!

Nad ofertą programową szkoleń językowych, jakością nauczania, standardami metodycznymi, a także nad szkoleniami rozwojowymi dla lektorów i trenerów językowych czuwa doświadczona Dyrektor Metodyczna, trener i coach językowy, Joanna Pawłowska.

Proces rekrutacyjny trenera / lektora jest kilku etapowy i praktyczny.

Joanna Pawłowska

PREZES ZARZĄDU/ DIRECTOR OF STUDIES / TRENER METODYCZNY/ MENTOR & COACH JĘZYKOWY

Jako założycielka Akademii Vena od ponad 14 lat organizuje szkolenia językowe w firmach oraz dla klientów indywidualnych, czuwa nad rozwojem oferty programowej oraz rozwojem zawodowym lektorów i trenerów, prowadząc szkolenia i warsztaty metodyczne, jednocześnie znajdując wciąż czas na uczenie, dzięki czemu ma energię do dalszych inspirujących projektów. Autorka fotobloga englishclasseur.pl z materiałami wizualnymi do nauki języków obcych, a także nicjatorka Akademii Mentoringu dla nauczycieli języków obcych oraz…

Współpracujemy z lektorami różnych języków z dużym doświadczeniem w nauczaniu dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, a także z ekspertami i trenerami specjalizującymi się w: edukacji, psychologii  i coachingu.

To zespół ludzi z pasją, zaangażowaniem, z wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, entuzjastyczni, pomysłowi, ale także wymagający, potrafiący zmotywować i wskazać kierunek rozwoju.