SZKOLENIA BIZNESOWE, COACHING & NEUROCOACHING JĘZYKOWY

Biznes bez znajomości języków obcych nie istnieje. Biznes bez ukierunkowanego rozwijania kompetencji członków zespołu nie poradzi sobie z szybkimi zmianami rynkowymi i nie nadąży za konkurencją.

Komunikacja, mailowa, online czy osobista, podczas spotkań z klientami to podstawa aktywności każdej firmy, która jest nastawiona m.in. na pozyskiwanie nowych zadowolonych klientów, skalowanie działalności na nowe lokalne czy zagraniczne rynki, rozwiązywanie konfliktów czy zwiększanie kompetencji interpersonalnych czy zarządczych członków zespołu. Organizacja, która się rozwija osiąga większy zysk.

Organizujemy dedykowane szkolenia biznesowe oraz konsultacje. Proponujemy także wsparcie w rozwoju indywidualnym podczas sesji coachingu oraz neurocoachingu językowego. Takie formy rozwijania kompetencji osobistych i zawodowych wspierają coachee w przygotowaniu się do pełnionych ról, a także do zadań i projektów, zarówno zawodowych, jak i osobistych. Cały proces staje się szybszy, przyjemniejszy i efektywniejszy.

Zapraszamy na autorskie szkolenia na zamówienia prowadzone przez wieloletnich trenerów i coachów m.in. z autoprezentacji, asertywności, komunikacji, wystąpień publicznych. Szkolenia mogą być także prowadzone w języku angielskim.

TŁUMACZENIA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również profesjonalne tłumaczenia pisemne np.:

  • dokumentów,
  • materiałów konferencyjnych,
  • artykułów naukowych,
  • stron internetowych
  • i innych.