TANDEM LUB MINI GRUPA
Ucz się we dwoje lub w mini grupie - więcej rozmów, więcej praktyki, więcej wrażeń!
INDYWIDUALNE KURSY JĘZYKOWE ONLINE DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY
Nauka języka bez granic - niezależnie, gdzie jesteś, korzystasz!
KURSY JĘZYKOWE ONLINE DLA FIRM
Rozwiń kompetencje językowe z profesjonalnym trenerem językowym.
KURSY ONLINE ORAZ E-LEARNING NA NOWOCZESNYCH PLATFORMACH
Jesteśmy ekspertami w nauczaniu online od ponad 10 lat!
2 w 1 COACHING JĘZYKOWY
Wyjątkowa oferta dla bardziej wymagających. Połączenie zajęć z doświadczonym trenerem językowym i coachingu z profesjonalnym coachem językowym.

Dołącz do nas!

Warto skorzystać więcej!

PROFESJONALNE KURSY I SZKOLENIA JĘZYKOWE ONLINE

Zapraszamy do Akademii Vena

– miejsca, gdzie nauka języka staje się przyjemnością!

Nasze biuro online zlokalizowane jest w sercu Warszawy, a kursy dla osób indywidualnych i szkolenia dla firm oraz instytucji w całej Polsce.

Jesteśmy profesjonalną szkołą językową online i możemy się pochwalić długoletnim doświadczeniem. Od ponad dekady w naszej ofercie, poza zajęciami stacjonarnymi, były zajęcia online. Obecnie specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych kursów językowych online, dających ogromną swobodę i większy wybór dostępnych kursów. Taka forma jest nie tylko bardziej ekologiczna, ale przede wszystkim jest bardzo praktyczna i oczekiwana przez wielu klientów. 

Na początku kwietnia 2024 otrzymaliśmy kolejne odznaczenie od platformy Clickmeeting, z którą współpracujemy od kilku lat. Tym razem jest to odznaczenie i tytuł lidera kategorii Webinar Master w pierwszym kwartale 2024 roku wśród ekspertów korzystających z tej platformy. 

Nasza szkoła językowa kładzie ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego kursanta, starając się zrozumieć i spełnić jego unikalne potrzeby oraz pomóc zrealizować cele szkoleniowe. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi lektorów i trenerów językowych, gwarantujemy skuteczną naukę, dostosowaną do Twojego tempa, czasu, jakim dysponujesz i stylu uczenia się.

W ofercie mamy różnego rodzaju zajęcia na różnym poziomie zaawansowania, z których dużą popularnością cieszą się zajęcia indywidualne oraz w niewielkich grupach, w ramach kursów dla dorosłych, studentów i młodzieży (od 8 klasy szkoły podstawowej). Forma zajęć online daje znacznie większą elastyczność w planowaniu harmonogramu zajęć, umożliwiając naukę nawet najbardziej zapracowanym klientom, dzięki czemu każdy może znaleźć czas na rozwój językowy.

W ofercie mamy głównie język angielski, hiszpański, francuski i niemiecki, ale jesteśmy gotowi pomóc ci w organizacji kursu językowego także wtedy, gdy masz marzenie nauczyć się innego języka. 

Chcemy podkreślić, że wszystkie nasze szkolenia i kursy językowe są prowadzone w formie online, korzystając z aż trzech platform online. Ucząc się online w Akademii Vena, możesz cieszyć się wygodą nauki z dowolnego miejsca, oszczędzając czas i koszty podróży do siedziby szkoły. Ponadto, nasze platformy online umożliwiają interaktywną komunikację z lektorami i innymi uczestnikami kursu, zapewniając atrakcyjne i skuteczne doświadczenie nauki języka obcego.

Akademia Vena to więcej niż tylko szkoła językowa – to miejsce, gdzie opanujesz nie tylko solidną wiedzę językową, ale także praktyczne umiejętności komunikacyjne, niezbędne w dzisiejszym świecie.

Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi lektorami oraz trenerami językowymi,  którzy wraz z metodykiem czuwają nad efektywnym procesem szkolenia i realizacją założonego programu zajęć.

Dodatkowo, nasz program Akademii Mentoringu wspiera nie tylko naszych kursantów, ale również trenerów i lektorów języków obcych poprzez konsultacje metodyczne, mentoring oraz warsztaty metodyczne. Naszym celem jest, aby Wasze doświadczenie nauki języka szło w parze z poczuciem przyjemności, ale także dobrze i efektywnie spędzonym czasem, dlatego dbamy o to, aby nasz zespół miał najlepsze umiejętności i najaktualniejszą wiedzę metodyczną, pozwalającą na zastosowanie na zajęciach innowacyjnych i nowoczesnych metod nauczania.

Dołącz do nas już dziś i przekonaj się, jak szybko i skutecznie możesz osiągnąć swoje cele językowe w Akademii Vena, a co za tym idzie osobiste i zawodowe!

SZKOLENIA JĘZYKOWE

“szyte na miarę”

Twoich potrzeb

język ogólny

język biznesowy

język biurowy

język ogólno-biznesowy

język specjalistyczny

powtórki gramatyczne

egzaminy – TOEIC / Cambridge / matura

FORMY

SZKOLEŃ

JĘZYKOWYCH

ONLINE

zajęcia indywidualne

zajęcia dla dwojga (w tandemie)

zajęcia w mini grupach

konsultacje językowe

 konwersacje

warsztaty tematyczne

intensywne  – QUICK IMPACT COURSES

Sprawdź naszą ofertę szkoleń i kursów online! Wypełnij darmowy test diagnostyczny!

ZAPRASZAMY

NA PROFESJONALNE KURSY ONLINE

ORAZ E-KONWERSACJE PRZY KAWIE

W TWOIM DOMU, FIRMIE, CZY GDZIEKOLWIEK JESTEŚ!

WYPEŁNIJ TEST ONLINE, ABY ZACZĄĆ REALIZOWAĆ SWOJE CELE!

DOBIERZ SWÓJ KURS

Szukasz ciekawego kursu językowego. Napisz do nas lub zadzwoń. Zaproponujemy ci rozwiązanie szkoleniowe dopasowane do Twoich potrzeb.

ROZWIĄŻ TEST ONLINE

Szukasz kursu języka angielskiego lub francuskiego? - rozwiąż test online i sprawdź swój poziom. Metodyk skontaktuje się z Tobą i omówi opcje kursu dla Ciebie.

SPRAWDŹ PROMOCJE

Bądź zawsze na bieżąco. Sprawdzaj nasze aktualności. Zapisz się na nasz newsletter, a będziesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach oraz ciekawych wydarzeniach edukacyjnych.

Bądź z nami na bieżąco – zapisz się na warsztat otwarty, sprawdź co planujemy! Zerknij tutaj!

Słowa mają swoje znaczenie!

Jesteś lektorem, trenerem językowym, nauczycielem języka obcego

odkryj nasze autorskie warsztaty!

NOWA EDYCJA WARSZTATÓW JUŻ RUSZYŁA!  

  nasz venonewsletter

JUŻ WKRÓTCE zapisując się na nasz NOWY NEWSLETTER możesz liczyć na cykliczne informacje na temat:

Nowości i aktualności – dzieje się u nas zawsze coś ciekawego i językowego 🙂

Organizowanych specjalnych warsztatów dostępnych JEDYNIE dla naszych Kursantów i Kursantek

Nadchodzących wyjątkowych webinarach i spotkaniach live w ramach Językowej Kafejki – idealna opcja na szybkie powtórki i szlifowanie języka po pracy czy szkole

Ciekawostek językowych i edukacyjnych – autorami naszych artykułów jesz nasza metodyk, nasi lektorzy, trenerzy, a także zaproszeni do współpracy eksperci

Najnowszych e-booków oraz praktycznych materiałów wspomagających naukę języka

Aktualnych promocji i specjalnych ofert dostępnych tylko dla subskrybentów

[FM_form id=”3″]

ZAUFALI NAM

Klienci o nas

 • „Na początku kursu ustaliłyśmy cele, które chce osiągnąć i konsekwentnie zmierzałyśmy do ich realizacji. Każde zajęcia miały określony plan przez co mogłam monitorować mój postęp w nauce. Ponieważ jednym z głównych celów było dla mnie poprawienie płynności mówienia, szczególnie cenny był dla mnie fakt, ze Joanna kładła duży nacisk na wymowę oraz pokazywała mi różnice w wymowie poszczególnych słów. Dodatkowym atutem zajęć z Joanna było podanie gramatycznych zagadnień w ciekawej, przystępnej formie. Rekomenduje zajęcia z Joanna, ponieważ jej sposób prowadzenia zajęć, ciągły monitoring pozwalają na utrwalenie wiedzy, a co najważniejsze pozwalają na sprawne komunikowanie się w języku angielskim.” (opinia zweryfikowana)

  Aneta PR Senior Coordinator
 • Przystępując do kursu zależało mi na podniesieniu zwłaszcza umiejętności sprawnego i płynnego komunikowania się w języku angielskim. Dzięki zajęciom prowadzonym przez Panią Joannę w formie indywidualnego kursu z satysfakcją mogę powiedzieć, iż założony cel został osiągnięty. Pani Joanna jest osobą komunikatywną i odpowiedzialną, podchodzącą z wielkim zaangażowaniem do wykonywanej pracy. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby ucznia, diagnozuje problemy, z uwagą monitoruje postępy w nauce. Dzięki temu zajęcia z Panią Joanną są zawsze ciekawe i odpowiadają zgłaszanym potrzebom; prowadzone są z w sposób atrakcyjny dla słuchacza, z wykorzystaniem różnorodnych pomocy dydaktycznych. Mając za sobą kilkuletni okres nauki języka z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, iż Pani Joanna Pawłowska to najlepszy lektor z jakim miałem przyjemność dotąd współpracować. (opinia zweryfikowana)

  Marcin Zastępca Dyrektora Finansowego
 • Cieszymy się, że zakres merytoryczny prowadzonych zajęć dostosowany został bardzo umiejętnie do szczególnej specyfiki naszej Spółki (…) Stosowane metody nauczania należały do niesztampowych, spotykały się z powszechną aprobatą uczestników, a tym samym sprzyjały szybkiemu nabywaniu przez nich umiejętności językowych. Dziękując Pani Joannie Pawłowskiej za jej zaangażowanie oraz innowacyjne i skuteczne metody prowadzonych zajęć w zakresie praktycznego poznawania języka angielskiego, zarówno specjalistycznego jak i biznesowego, stwierdzamy niniejszym z pełnym przekonaniem, że jej AKADEMIA VENA godna jest naszej najwyższej rekomendacji. (opinia zweryfikowana)

  CI Games S.A.
 • Zastosowane metody bardzo odpowiadały uczestnikom, dzięki czemu znacznie rozszerzyli swoje umiejętności językowe oraz zawodowe. Prowadzone szkolenia bardzo wysoko oceniamy również pod kątem merytorycznym oraz związanym z organizacyjnym ich przygotowaniem. Zajęcia prowadzone były bez zarzutu na wysokim, profesjonalnym poziomie. Mając na uwadze powyższe oraz wysokie zaangażowanie pani Joanny Pawłowskiej w całokształt realizowanych zajęć, bez cienia wątpliwości rekomendujemy prowadzoną przez nią Akademię Vena jako profesjonalnego organizatora szkoleń językowych dla klientów biznesowych.(opinia zweryfikowana)

  ATS Sp. z o.o. Prezes Zarządu
 • Tematyka szkolenia była 'szyta na miarę', a zastosowane metody wyraźnie utrwalały wiedzę i umiejętności uczestnika, dzięki czemu mógł on na bieżąco wykorzystywać język angielski do realizacji zadań swojego stanowiska. Rzetelność  i zaangażowanie p. Joanny Pawłowskiej jako organizatora szkolenia, a zarazem kompetentnej lektorki, a także innowacyjne metody prowadzenia szkolenia językowego w pełni zasługują na naszą rekomendację. (opinia zweryfikowana)

  Business Area Sp. zo.o. Sp. j Prezes Zarządu
 • Tempo zajęć dostosowane jest do możliwości, a dobór materiałów dodatkowych oraz interesujące i nowatorskie metody prezentacji poszczególnych zagadnień ułatwiają przyswojenie materiału. Wybór dodatkowych materiałów sprzyja nie tylko realizacji założonego programu kursu, ale przede wszystkim umożliwia trwałe poszerzanie słownictwa oraz ugruntowanie znajomości gramatyki stosownie do indywidualnych potrzeb słuchacza. Życzliwa atmosfera na zajęciach, zaangażowanie pani Pawłowskiej oraz przygotowanie do zajęć sprzyja osiąganiu zamierzonych rezultatów. (opinia zweryfikowana)

  Katarzyna Zastępca Dyrektora
 • Miałem przyjemność przez blisko dekadę pobierać indywidualne lekcje u p. Joanny. Do dziś cenię sobie jej zaangażowanie w przygotowanie zajęć: materiały z wielu źródeł, czasowe sprawdzanie moich prac. Dzięki niej solidnie przyswoiłem sobie gramatykę i słownictwo języka angielskiego oraz pokonałem opory przed swobodnym rozmawianiem, z czego korzystam mimo upływu lat i wstrzymania nauki. (opinia zweryfikowana)

  Błażej Student
 • Bezpośrednio dzięki pracy z Joasią udało mi się osiągnąć bardzo wysoki poziom zaawansowania języka oraz zdać Certificate of Proficiency in English. Współpracę z Joasią cenię sobie przede wszystkim za indywidualne podejście do studenta, różnorodną tematykę zajęć, dzięki czemu nasze spotkania były niesamowicie urozmaicone, oraz uśmiech, poświęcenie i życzliwość. (opinia zweryfikowana)

  Ola Studentka
 • Moja rekomendacja jest oparta o doświadczenie trzyletniej współpracy z Asią  jako moim indywidualnym nauczycielem. Cenię Jej zaangażowanie, oryginalność i skuteczność w nauczaniu języka angielskiego. Dla mnie najważniejsze jest to, że Asia odpowiada na moje osobiste potrzeby językowe, a nie prowadzi standardowego kursu nauczania. Motywuje mnie do nauki języka poprzez ciekawe i urozmaicone zajęcia wykorzystując materiały audio, wideo, zasoby Internetu oraz najnowsze publikacje tematyczne związane z branżą, w której pracuję. Spotkania z Asią kształcą nie tylko językowo, a także rozwijają intelektualnie poprzez Jej szerokie zainteresowania i umiejętności z zakresu metodyki nauczania, mentoringu, tutoringu i coachingu. (opinia zweryfikowana)

  Urszula Regional Product Manager
Wszystkie opinie klientów zaprezentowane na tronie są zweryfikowane.