Slide background

FRESH FEATURES

for starter

Slide background

SPICY PARALLAX EFFECT

for main course

Slide background

SWEET TRANSITIONS

for dessert

Vena fiszkoteka

Drogi Marszałku, Wysoka Izbo. PKB rośnie. Z drugiej strony, dokończenie aktualnych projektów spełnia istotną rolę w wypracowaniu odpowiednich warunków administracyjno-finansowych. Często błędnie postrzeganą sprawą jest ważne zadanie w przyszłościowe rozwiązania wymaga niezwykłej precyzji w większym stopniu tworzenie kierunków rozwoju.

więcej niż standard

 • Analiza potrzeb

  Osobiście lub telefonicznie.

 • Cele

  Realne - ustalane z Tobą.

 • Lektor/Trener

  Partner w procesie nauki.

 • Szkolenie

  Etap najprzyjemniejszy

 • Ewaluacja

  Czas na podsumowanie

LUDZIE KTÓRZY NAM ZAUFALI

Klienci o nas

 • Przystępując do kursu zależało mi na podniesieniu zwłaszcza umiejętności sprawnego i płynnego komunikowania się w języku angielskim. Dzięki zajęciom prowadzonym przez Panią Joannę w formie indywidualnego kursu z satysfakcją mogę powiedzieć, iż założony cel został osiągnięty. Pani Joanna jest osobą komunikatywną i odpowiedzialną, podchodzącą z wielkim zaangażowaniem do wykonywanej pracy. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby ucznia, diagnozuje problemy, z uwagą monitoruje postępy w nauce. Dzięki temu zajęcia z Panią Joanną są zawsze ciekawe i odpowiadają zgłaszanym potrzebom; prowadzone są z w sposób atrakcyjny dla słuchacza, z wykorzystaniem różnorodnych pomocy dydaktycznych. Mając za sobą kilkuletni okres nauki języka z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, iż Pani Joanna Pawłowska to najlepszy lektor z jakim miałem przyjemność dotąd współpracować. (opinia zweryfikowana)

  Marcin Zastępca Dyrektora Finansowego
 • Cieszymy się, że zakres merytoryczny prowadzonych zajęć dostosowany został bardzo umiejętnie do szczególnej specyfiki naszej Spółki (…) Stosowane metody nauczania należały do niesztampowych, spotykały się z powszechną aprobatą uczestników, a tym samym sprzyjały szybkiemu nabywaniu przez nich umiejętności językowych. Dziękując Pani Joannie Pawłowskiej za jej zaangażowanie oraz innowacyjne i skuteczne metody prowadzonych zajęć w zakresie praktycznego poznawania języka angielskiego, zarówno specjalistycznego jak i biznesowego, stwierdzamy niniejszym z pełnym przekonaniem, że jej AKADEMIA VENA godna jest naszej najwyższej rekomendacji. (opinia zweryfikowana)

  CI Games S.A.
 • Zastosowane metody bardzo odpowiadały uczestnikom, dzięki czemu znacznie rozszerzyli swoje umiejętności językowe oraz zawodowe. Prowadzone szkolenia bardzo wysoko oceniamy również pod kątem merytorycznym oraz związanym z organizacyjnym ich przygotowaniem. Zajęcia prowadzone były bez zarzutu na wysokim, profesjonalnym poziomie. Mając na uwadze powyższe oraz wysokie zaangażowanie pani Joanny Pawłowskiej w całokształt realizowanych zajęć, bez cienia wątpliwości rekomendujemy prowadzoną przez nią Akademię Vena jako profesjonalnego organizatora szkoleń językowych dla klientów biznesowych.(opinia zweryfikowana)

  ATS Sp. z o.o. Prezes Zarządu
 • Tematyka szkolenia była 'szyta na miarę', a zastosowane metody wyraźnie utrwalały wiedzę i umiejętności uczestnika, dzięki czemu mógł on na bieżąco wykorzystywać język angielski do realizacji zadań swojego stanowiska. Rzetelność  i zaangażowanie p. Joanny Pawłowskiej jako organizatora szkolenia, a zarazem kompetentnej lektorki, a także innowacyjne metody prowadzenia szkolenia językowego w pełni zasługują na naszą rekomendację. (opinia zweryfikowana)

  Business Area Sp. zo.o. Sp. j Prezes Zarządu
 • Tempo zajęć dostosowane jest do możliwości, a dobór materiałów dodatkowych oraz interesujące i nowatorskie metody prezentacji poszczególnych zagadnień ułatwiają przyswojenie materiału. Wybór dodatkowych materiałów sprzyja nie tylko realizacji założonego programu kursu, ale przede wszystkim umożliwia trwałe poszerzanie słownictwa oraz ugruntowanie znajomości gramatyki stosownie do indywidualnych potrzeb słuchacza. Życzliwa atmosfera na zajęciach, zaangażowanie pani Pawłowskiej oraz przygotowanie do zajęć sprzyja osiąganiu zamierzonych rezultatów. (opinia zweryfikowana)

  Katarzyna Zastępca Dyrektora