Katarzyna Hryniewicz

Lektorka / trenerka języka angielskiego

“Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona”

 

Albert Einstein

O mnie

Filolog, lektor i trener z powołania. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Studiów Podyplomowych: Trener Umiejętności Poznawczych na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestniczka wielu szkoleń metodycznych między innymi kursu interaktywnego organizowanego przez Coursera i Uniwersytet stanu Oregon: ”Shaping the Way We Teach English, 1: The Landscape of English Language Teaching”.

Doświadczenie

Pasjonatka języka angielskiego, która inspiruje i motywuje swoich słuchaczy. Dowodem na to są te słowa: ”You are special” student z Iranu. ”Masz dar” – student z Polski. ”Jest Pani świetnym nauczycielem” – student z Polski. ”We love you. We will miss you.” – studenci z Włoch, Rosji, Ukrainy, Brazylii. Swoje doświadczenie zdobywa sukcesywnie od 2003 roku.

Obecnie wykładowca SWPS, prowadzi kurs Preparatory school dla obcokrajowców. Pod swoją opieką posiada studentów z Chin, Turcji i Azerbejdżanu, którzy w niewielkich grupach szkolą swoje umiejętności z języka akademickiego i ogólnego. Ponadto prowadzi także lektoraty weekendowe dla polskich studentów z języka ogólnego z wykorzystaniem platformy elearningowej MySpeakoutLab i autentycznych materiałów.

W swojej 12 letniej pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi udoskonaliła swój warsztat, ucząc się dalej, czerpie energię z uśmiechu i zaraźliwego śmiechu swoich słuchaczy, którzy dają jej energię do dalszej pracy i inspirują. Współpracowała dwukrotnie jako nauczyciel, opiekun i przewodnik wycieczek międzynarodowych po Londynie, Canterbury, Worcester, Cambridge i innych podczas  obozów letnich w Anglii w Cheltenham i w Cambridge ze Stafford House Study Holidays.  Prowadziła seminaria językowe na temat j. polskiego i przygotowywała studentów do egzaminów londyńskich Trinity College. Współpracuje z Centrum językowym LaParole, gdzie wspiera swoją osobą dzieci z dysleksją.

Prowadzi kursy ogólne i biznesowe, blended learning a także specjalistyczne. Prowadziła szkolenia dla takich instytucji jak Ministerstwo Finansów czy Główny Urząd Miar, dla branż telekomunikacyjnych, energetycznych i finansowych.