Aleksandra Węgrzyn

REDAKTOR SOCIAL MEDIA

“Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie, dokąd zmierza”

O mnie

Absolwentka prestiżowego warszawskiego liceum, obecnie studentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Rolnictwa i Biologii, a także kursantka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Protokół Dyplomatyczny oraz Polityka Regionalna i Finanse UE.

Dryg do języków obcych ma od najmłodszych lat – biegle zna język angielski i niemiecki, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty językowe, w tym CPE. W bliskiej przyszłości planuje naukę trzeciego języka, tym razem ma to być wymarzony hiszpański. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, otwarta na ludzi i nowe pomysły, wytrwale dążąca do stale wyznaczanych przez siebie celów. Cechują ją kreatywność i optymizm, którym zaraża innych. Ponadto interesuje się muzyką i teatrem.

Doświadczenie

Jest również osobą aktywną społecznie – od kilku lat z niegasnącym zaangażowaniem i zapałem działa w trzech fundacjach, odznaczając się tym samym pracowitością, determinacją w realizacji przydzielonych jej zadań i wrażliwością na drugiego człowieka. Interesuje ją także polityka, z ciekawością śledzi życie polityczne w kraju i na świecie, szlifując przy tym umiejętności oratorskie. Uważa, że to właśnie możliwość kontaktu z ludźmi wzbogaca ich samych, czyni świat piękniejszym i pomaga zrozumieć rządzące nim prawa.

Z Akademią Vena związana jest od czerwca 2014 r. Wspiera Akademię m.in. świeżymi pomysłami, nowinkami i ciekawostkami wartymi podzielenia się z innymi oraz nowatorskim spojrzeniem na proces nauczania, również z perspektywy samego Słuchacza.