„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”

Henry Ford

NASZE ATUTY

KOMPETENCJA & PROFESJONALIZM
WIZJA & DOŚWIADCZENIE
ASYSTA & DORADZTWO
POMYSŁOWOŚĆ & ENTUZJAZM

WYJĄTKOWOŚĆ AKADEMII VENA

TO Również ZESPÓŁ, KTÓRY JĄ TWORZY

Stawiamy na długofalową współpracę, pomysłowość i energię w działaniu.

Nad ofertą programową szkoleń językowych, jakością nauczania, standardami metodycznymi, a także nad szkoleniami rozwojowymi dla lektorów i trenerów językowych czuwa doświadczony Metodyk.

Proces rekrutacyjny jest kilku etapowy i skrupulatny.

Joanna Pawłowska

CEO/ DIRECTOR OF STUDIES / TRENER METODYCZNY/ COACH JĘZYKOWY

Jako założycielka Akademii Vena organizuje szkolenia językowe w firmach oraz dla klientów indywidualnych, czuwa nad rozwojem oferty programowej oraz rozwojem zawodowym lektorów i trenerów, prowadząc szkolenia i warsztaty metodyczne, jednocześnie znajdując wciąż czas na uczenie dzięki czemu ma energię do dalszych inspirujących projektów. Inicjatorka Akademii Mentoringu dla lektorów  i nauczycieli języków obcych oraz…

Współpracujemy z lektorami różnych języków z dużym doświadczeniem w nauczaniu dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, a także z ekspertami i trenerami specjalizującymi się w: edukacji, psychologii  i coachingu.

To zespół ludzi z pasją, zaangażowaniem, z wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, entuzjastyczni, pomysłowi, ale także wymagający, potrafiący zmotywować i wskazać kierunek rozwoju.

avatar_man
avatar_woman2
avatar_woman2
avatar_man