Prowadzimy szkolenia językowe dla dorosłych, studentów oraz młodzieży – na wszystkich poziomach zaawansowania.

KURSY INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne to bardzo dogodna forma rozwijania umiejętności językowych, szczególnie polecana tym, którzy potrzebują mocno spersonalizowanego programu nauki dostosowanego konkretnie do bieżących potrzeb. Wraz z lektorem ustalana jest ścieżka nauki oraz sposób realizacji celu. Wstępna konsultacja z metodykiem połączona z diagnozą poziomu oraz analizą potrzeb daje solidne podłoże pod opracowanie zarysu programowego. Nasza oferta zajęć indywidualnych to spersonalizowany tutoring językowy.

ZYSKUJESZ WIELE

• opiekę metodyka
  • biblioteczkę audiobooków
  • diagnozę stylów uczenia się
  • techniki wspierające uczenie się
  • zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb
  • bezpłatny dostęp do kursów online w ramach kursu
  • atrakcyjne zniżki na warsztaty otwarte i wydarzenia
  • diagnozę potrzeb oraz poziomu znajomości języka na wstępie
  • dojazd lektora – zajęcia u kursanta lub w innej ustalonej lokalizacji
  • zindywidualizowaną częstotliwość zajęć – zajęcia regularne, intensywne lub modułowe
  • dogodne formy płatności

CENNIK KURSÓW INDYWIDUALNYCH 2016

OGÓLNY  OGÓLNY / BIZNESOWY BIZNESOWY SPECJALISTYCZNY
70 zł* 78 zł* 85 zł*   cena do uzgodnienia*
dostęp do 3 kursów  online dostęp do 3 wybranych ogólnych kursów online dostęp do 2 modułowych kursów biznesowych online dostęp do 3 kursów online, w tym również 3 miesiące po skończeniu kursu
e-materiały dostępne na e-platformie e-materiały dostępne na e-platformie e-materiały dostępne na e-platformie e-materiały dostępne na e-platformie
zniżka na warsztaty otwarte zniżka na warsztaty otwarte zniżka na warsztaty otwarte zniżka na warsztaty otwarte
zniżka DRUGI JĘZYK**  zniżka DRUGI JĘZYK**  zniżka DRUGI JĘZYK**  zniżka DRUGI JĘZYK**
 zniżka – PAKIET 24h zajęć** zniżka – PAKIET 24h zajęć** zniżka – PAKIET 24h zajęć** zniżka – PAKIET 24h zajęć**
  • * Ceny brutto za 45 min zajęć indywidualnych z lektorem polskim na terenie Warszawy
  • Cennik dotyczy języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski
  • Cennik nie obejmuje ewentualnych kosztów podręcznika.
  • Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

W przypadku zainteresowania nauką innych języków, w tym języka polskiego dla obcokrajowców, prosimy o kontakt w celu przedstawienia Państwu indywidualnej oferty.

Jeśli chcielibyście Państwo ustalić jeszcze bardziej zindywidualizowane warunki kursu dla siebie – prosimy o kontakt. Wspólnie zaprojektujemy najlepsze rozwiązanie szkoleniowe dla Państwa.

INDYWIDUALNE KURSY EGZAMINACYJNE

Przygotowujemy do egzaminów językowych takich jak: gimnazjalnego, matury, FCE, CAE, CPE, LCCI, BEC czy TOEIC.

Nasze kursy egzaminacyjne są dopasowane do Twoich potrzeb. Dokładna analiza potrzeb oraz wytyczenie mikro celów już od samego początku kursu pomoże ci zrealizować Twój cel.

Na zajęciach oprócz rozwijania umiejętności językowych poznajesz również format egzaminu oraz ćwiczysz konkretne umiejętności niezbędne do zdania egzaminu. Regularne mock-testy pomagają ci w zmierzaniu do celu zgodnie z planem, a informacja zwrotna, rady i doradztwo doświadczonych lektorów zapewnia niezbędną asystę w procesie przygotowań do egzaminu.

Naszym celem jest jednak nie tylko przygotować Ciebie do egzaminu, ale jednocześnie zadbać o to, aby twój czas spędzony nad nauką miał wymiar długofalowy. Dążymy do tego, aby każdy z uczestników naszych kursów,  w tym także egzaminacyjnych, poznał język na tyle, aby móc się porozumiewać w danym języku bez przeszkód w życiu codziennym. Stawiamy na praktyczność i komunikację. Egzamin jest jednym z kamieni milowych, a dobra i komunikatywna znajomość języka otwiera nowe możliwości.

Zajęcia grupowe: cena kursu uzależniona jest od intensywności zajęć, liczby osób w grupie oraz rodzaju kursu.

GIMNAZJUM / MATURA  TOEIC / BEC / LCCI FCE/CAE CPE
75 zł* 80 zł* 75 zł* od 80 zł*
dostęp do 3 kursów  online dostęp do 3 kursów  online dostęp do 3 kursów  online dostęp do 3 kursów online
zniżka przy jednorazowym wykupieniu 40 h zajęć zniżka przy jednorazowym wykupieniu 40 h zajęć zniżka przy jednorazowym wykupieniu 40 h zajęć zniżka przy jednorazowym wykupieniu 40 h zajęć
  • * Ceny brutto za 45 min zajęć z lektorem polskim na terenie Warszawy
  • ** W sprawie szczegółów i wysokości zniżek prosimy o kontakt z nami
  • Cennik dotyczy języków: angielski
  • Cennik obejmuje ewentualny koszt podręcznika (dotyczy minimum 20-godzinnych kursów indywidualnych

SZCZEGÓLNIE POLECANE

E-LEARNING lub KURSY ONLINE

Uczysz się tam gdzie aktualnie jesteś!

• z mobilnym dostępem
  • przez profesjonalną platformę e-learningową
  • z łatwym dotępem do materiałów szkoleniowych
  • w dowolnie wybranym miejscu z dostępem do internetu
  • z lektorem lub w formie samodzielnej nauki

KURSY INTENSYWNE

To coś więcej niż kurs typu ‘Semestr w tydzień’.

• QUICK IMPACT COURSE – “szyty dla Ciebie”
  • przyspiesza postępy w nauce
  • idealny przed wyjazdem, awansem, znalezieniem lepszej pracy
  • szybka powtórka strategii komunikacji i zagadnień gramatycznych
  • indywidualny program

TEMATYCZNE WARSZTATY OTWARTE

Celem cyklicznych warsztatów jest umożliwienie uczestnikom przygotowania się do sytuacji, w których komunikacja w języku obcym ma szczególne znaczenie. Poprzez zastosowanie odpowiednich i różnorodnych form ćwiczeń uczestnicy szybko nabierają większej swobody i płynności językowej.

Warsztaty w dogodnej lokalizacji (najczęściej na linii metra) prowadzą doświadczeni, charyzmatyczni  i twórczy trenerzy językowi.

tematyczne
cykliczne